Kolor włosów Blond
Kolor oczu Ciemny brąz
Rodzaj ciała Atletyczny
Spinki do mankietów Wikipedii, Świergot, Instagram, TIK Tok

Keely Angielska lekkoatletka Nicole Hodgkinson, znana również jako Keely Hodgkinson, specjalizuje się w biegu na 800 metrów. Zyskała rozgłos po pokonaniu brytyjskiego rekordu Kelly Holmes, ustanowionego w 1995 roku w wieku 19 lat, aby zdobyć srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Była zwyciężczynią Diamentowej Ligi i najmłodszą kobietą, która kiedykolwiek zdobyła halowy tytuł mistrza Europy na 800 m. W wieku 16 lat zdobyła także tytuł mistrza Anglii do lat 20 i mistrzostwo Europy do lat 18 na 800 metrów. W lutym 2022 roku Keely pobił brytyjski rekord na 800 m w hali i awansował na szóste miejsce na liście wszechczasów. Ona również zdobyła srebro na Mistrzostwach Świata 2022.

Ile jest warta netto Keely Hodgkinson?

Keely Hodgkinson to wszechstronnie utalentowana kobieta, której majątek wynosi ok 1 milion dolarów od 2022 r. Zarabia również przyzwoitą pensję w wysokości około 0 rocznie. Jest kobietą zdeterminowaną i pracowitą, dlatego nie ma wątpliwości, że jej majątek i pensja będą rosły w kolejnych latach. Jej głównym źródłem dochodu jest również praca jako sportowiec, a ona lubi i jest zadowolona ze swojej pracy.

Keely Hodgkinsons
Keely Hodgkinsons jeździ na rowerze Quadra. Za pośrednictwem Instagrama

Wczesne lata i Bio

3 marca 2002 roku Keely Hodgkinson po raz pierwszy pojawiła się na świecie w Atherton w Anglii. Nazywa się Keely Nicole Hodgkinson i jest obywatelką brytyjską. Jest pochodzenia brytyjskiego i białego. Ponadto identyfikuje się jako biała osoba i praktykuje chrześcijaństwo jako swoją religię. Keely niedawno obchodziła swoje 20. urodziny w 2022 roku i zgodnie z datą urodzenia jest Rybą.

wartość netto juliany carlos

Jej ojciec Dean Hodgkinson biegł wcześniej w londyńskim maratonie, a jej matka Rachel Hodgkinson przez pewien czas trenowała z Leigh Harriers. Ma też trójkę rodzeństwa. Jeśli chodzi o naukę, Keely ukończył Loughborough College i Fred Longworth High School w Tyldesley. W 2020 roku zapisała się na Leeds Beckett University, aby studiować kryminologię, zanim zrobiła sobie rok przerwy w 2021 roku.

Jaka jest kariera zawodowa Keely Hodgkinson?

Keely Hodgkinson rozpoczęła karierę sportową w wieku dziewięciu lat, kiedy dołączyła do Leigh Harriers. W wieku dziesięciu lat startowała w brytyjski Mistrzostwa Szkół w Biathlonie Nowoczesnym im Londyn i zajął drugie miejsce na 500 metrów z rekordem życiowym 1: 34,28. W klasyfikacji generalnej zajęła również siódme miejsce. Po wygraniu wyścigu przełajowego na 1 milę przeszła do historii, stając się pierwszą dziewczyną Leigh Harriers, która zdobyła indywidualny tytuł do lat 11 zarówno w South East Lancashire League, jak i Red Rose League. Jako pierwszoroczniaczka do lat 13 zdobyła tytuły mistrzyni Greater Manchester na 800 i 1200 metrów na bieżni. Na trasie przełajowej o długości 2,75 km zdobyła także swój trzeci tytuł Greater Manchester. Później z powodzeniem obroniła oba swoje tytuły utworów.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio: Keely Hodgkinson i Jemma Reekie dają powody do nadziei w biegu na 800 m szeroko otwarte | Niezależny
Keely Hodgkinson rozpoczęła karierę sportową w wieku dziewięciu lat. Za pośrednictwem The Independent

W wieku 14 lat zajęła trzecie miejsce w biegu na 800 m do lat 15, zarówno na Mistrzostwach Anglii, jak i Mistrzostwach Szkół Angielskich ESAA. Brała udział w biegach na 800 m do lat 17 i zajęła czwarte miejsce w mistrzostwach ESAA w 2017 roku. Swój pierwszy złoty medal zdobyła na mistrzostwach Anglii i zanotowała rekord życiowy 2:06,85. W czerwcu 2018 roku zdobyła tytuł Anglii do lat 20 na 800 metrów z czasem 2: 04,41. Przywiozła też do domu złoty medal na Mistrzostwach Europy do lat 18 w Gyor. Z rekordowym czasem 2:04,89 w sierpniu na brytyjskich Igrzyskach Szkolnych, Keely dodał tam również mistrzostwa. W październiku następnego roku Rada Gminy Wigan uhonorowała ją za osiągnięcie sportowe roku.

Więcej o pielęgnacji

Zanotowała nowy rekord życiowy 2:03,40, zajmując drugie miejsce w Anglii do lat 20 i zdobywając brąz na Mistrzostwach Europy U20 w Boras, Szwecja . 1 lutego 2020 roku wygrała również zawody lekkoatletyki halowej w Wiedniu, pokonując nowy rekord Europy U20 na 800 m w hali 2: 01,16. Później zdobyła swoje pierwsze mistrzostwo kraju w British Indoor Championships. Z rekordem życiowym na świeżym powietrzu wynoszącym 2:02,85, wygrała dwa wyścigi BMC w standardzie złotym na Trafford i przegrała tylko z Raevyn Rogers, srebrnym medalistą świata 2019. Rozpoczynając sezon 2021, pobiła pierwszy od 36 lat rekord świata Brytyjek do lat 20. Wygrała również Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce jako najmłodsza brytyjska zawodniczka.

Na Golden Spike w Ostrawie w maju 2021 roku wygrała swój pierwszy znaczący międzynarodowy wyścig na świeżym powietrzu i przebiegła swoją pierwszą milę poniżej 2 minut na świeżym powietrzu w 1: 58,89. Na zawodach krajowych, które służyły jako próby olimpijskie pod koniec czerwca, Keely z powodzeniem obroniła tytuł mistrza Wielkiej Brytanii, zdobywając miejsce na statku płynącym do Tokio. Kiedy zajęła czwarte miejsce w zawodach Diamentowej Ligi w Sztokholmie, obniżyła swój rekord życiowy do 1:57,51, bijąc rekord Wielkiej Brytanii do lat 23. Na przełożonych igrzyskach w Tokio w 2020 r. w sierpniu zdobyła srebro za Athing Mu i pobiła 26-letni brytyjski rekord Kelly Holmes, który wyniósł 1:56,21, a także rekord Europy do lat 20 z 1978 r., który wyniósł 1:57,45.

Keely Hodgkinson przed testem na 600 m - AW
Zanotowała nowy rekord życiowy 2: 03,40, zajmując drugie miejsce w Anglii do lat 20. Przez Tygodnik Lekkoatletyczny

Zajęła drugie miejsce w Brukseli z czasem 1:58,16, piąte miejsce w Prefontaine Classic w USA z czasem 1:58,30 i zdobyła nagrodę Cliff Temple Award dla brytyjskiej sportsmenki roku przyznawaną przez British Athletics Writers' Association z czasem 1:57,98 w Zurychu. sezon. Ponadto nie otrzymała finansowania z brytyjskiej lekkiej atletyki przynajmniej do letnich igrzysk olimpijskich w Tokio w 2021 r., A w październiku 2021 r. ujawniono, że otrzymała fundusze na program podium olimpijskiego. Następnie rozpoczęła swój sezon halowy 19 lutego, startując na 800 metrów i wygrywając z łatwością w 1: 57,20, pobijając rekord Wielkiej Brytanii.

Brooke od wyskakującego małżonka

Wybierając się na Halowe Mistrzostwa Świata w Belgradzie 22 marca 2022 roku, była zdecydowanym faworytem do zdobycia złotego medalu. Rozpoczęła także letnią kampanię 21 maja w Birmingham Diamond League, wygrywając swój turniej specjalistyczny, a także Eugene DL, Oslo DL i Stockholm DL. Mary Moraa była jej rywalką w Sztokholmie. Keely zajęła drugie miejsce za Mu (1:56,30) na Mistrzostwach Świata w Eugene w stanie Oregon, gdzie również zdobyła srebrny medal. Moraa zajął trzecie miejsce w 1: 56,71, co jest rekordem życiowym.

Czy Keely Hodgkinson spotyka się z kimś?

Keely Hodgkinson jest teraz singielką i koncentruje się na rozwoju swojego zawodu. Nie była w związku i wydaje się, że zamiast być w nim uwięziona, doskonali swoją moc i umiejętności, aby spełnić wszystkie swoje aspiracje. Co więcej, jest teraz pozbawiona jakichkolwiek spekulacji i kontrowersji, a Keely nigdy nie była z żadnym kojarzona w przeszłości. Jest heteroseksualna, więc tak się identyfikuje.